رونمایی پروژه جدید شوالیه پست‌مدرنیسم

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۹۵۷ ، بازدید:۱۷۷۷

معمار شناخته شده آمریکایی از تازه‌ترین پروژه خود رونمایی کرد.

 

رونمایی پروژه جدید شوالیه پست‌مدرنیسم

 

ریچارد مه‌یر، معمار آمریکایی ملقب به شوالیه سفید پست‌مدرنیسم از طرح مجتمع مسکونی رونمایی کرد که در هامبورگ طراحی شده است.

این مجتمع 16 طبقه با مساحت 6800 متر مربع، دارای 66 واحد مسکونی لوکس و واحدهای اداری است. در طبقات بالایی ساختمان، سوئیت های پنت هاوس و یک باشگاه ورزشی خصوصی در نظر گرفته شده و از نمایش پانوراما به هامبورگ برخوردار هستند.

ریچارد مه‌یر و همکارانش تاکنون بیش از 20 پروژه در آلمان اجرا کرده اند و برنامه ریزی برای این مجتمع مسکونی به گونه ای بوده که تا سال 2018 تکمیل شود.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .