حفاظت و مرمت سازه‌ای میراث معماری منتشر شد

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۹۹۴ ، بازدید:۱۶۲۰

کتاب حفاظت و مرمت سازه‌ای میراث معماری با نگاهی به مرمت‌های‌تاریخی سراسر جهان توسط انتشارات دفتر پژوهش‌های‌فرهنگی منتشر شد.

 

حفاظت و مرمت سازه‌ای میراث معماری منتشر شد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، کتاب حفاظت و مرمت سازه‌ای میراث معماری نوشته جورجی کروچی و ترجمه مرحوم باقر آیت‌الله زاده شیرازی معمار، مرمت‌گر، استاند دانشگاه، چهره ماندگار عرصه معماری، حفاظت و مرمت بناهای تاریخی ایران و بنیانگذار مرمت علمی بناها، محوطه ها و بافت‌های‌تاریخی ایران، مهرداد حجازی و فواد تهرانی منتشر شد.

این کتاب که چاپ اول است به بهای ۲۹۰۰۰ تومان در ۴۸۶ صفحه به فروش می‌رسد و توسط انتشارات دفتر پژوهش های فرهنگی چاپ شده است. کتاب حاضر که به قلم یکی از نامدارترین اساتید مرمت جهان نوشته شده به شیوه‌ها و اصول مرمت آثار تاریخی، با توجه به مرمت‌هایی که در سراسر جهان تاکنون در مورد آثار تاریخی انجام شده، پرداخته است.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .