رونمایی پاویون موزه تامایو در هفته طراحی مکزیک

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۰۰۰ ، بازدید:۱۷۸۲

پاویون موزه تامایو که قرار است به زودی در مکزیک راه انداز یشود در هفته طراحی مکزیک رونمایی شد.

رونمایی پاویون موزه تامایو در هفته طراحی مکزیک

در هشتمین هفته طراحی مکزیک، با همکاری موزه تامایو، پاویون عمومی بزرگی توسط معماران برجسته آلمانی بنام نیکولاس هرش و میشل مولر طراحی شده است.

این پاویون تا بهار 2017 در بزرگ‌ترین پارک عمومی شهر مکزیکو نصب و راه اندازی خواهد شد و پیش بینی می‌شود به یکی از جاذبه‌های فرهنگی این منطقه تبدیل شود.

این پاویون از شش ضلعی‌هایی به ابعاد شش در شش ساخته شده و در یک پیکربندی عمودی به ارتفاع هشت متر قرار گرفته است. معماران این اثر علاقه به موضوع مرگ و نظریه‌های بوریس گر ویس فیلسوف و آنتون ویدوکل هنرمند را زمینه ساز این طراحی دانسته‌اند. 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .