نشست گفتمان نقد معماری و شهرسازی با عنوان در مسیر تحقق معماری معاصر ایران

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۸ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۰۲۰ ، بازدید:۱۴۲۵

نشست گفتمان نقد معماری و شهرسازی با عنوان «در مسیر تحقق معماری معاصر ایران» در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

نشست گفتمان نقد معماری و شهرسازی با عنوان در مسیر تحقق معماری معاصر ایران

به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نشست گفتمان نقد معماری و شهرسازی با عنوان «در مسیر تحقق معماری معاصر ایران» دوشنبه 17 آبان در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

در این نشست سیدمحمد بهشتی، آرش بصیرت، فریار جواهریان، محمدرضا حائری، حبیب الله طاهرخانی و فیروز فیروز به سخنرانی درباره معماری معاصر ایران می‌پردازند.

در این نشست همچنین شماره 22 و 23 نشریه اندیشه ایرانشهر رونمایی می‌شوند.

علاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند دوشنبه 17 آبان ساعت 17 به تالار استاد شهناز خانه هنرمندان ایران مراجعه فرمایند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .