آنیش کاپور و یک سازه انعکاسی دیگر در برج هرزوگ دی مورن

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۹ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۰۹۴ ، بازدید:۱۷۶۹

آنیش کاپور یکی دیگر از سازه‌های انعکاسی خود را در برج هرزوگ دی مورن جانمایی می‌کند.

 

آنیش کاپور و یک سازه انعکاسی دیگر در برج هرزوگ دی مورن

 

آنیش کاپورهنرمند هندی ـ بریتانیایی، یک واحد آپارتمانی 13.5 میلیون دلاری برج هرزوگ دی مورن خیابان لئونارد تریبکا، نیویورک را خریداری کرده است.

کاپور که بیش تر با تندیس‌های بزرگ مقیاس خود شناخته می‌شود، این بار تندیسی با ارتفاع دو طبقه و با وزن 40 تن در کنار لابی این ساختمان طراحی کرده است. واحدهای مسکونی این برج که شباهتی تصویری به بازی جِنگا دارد، با قیمت حقیقی 15 میلیون دلار در بازار فروخته می‌شوند.

آنیش کاپور اکنون می‌تواند در بالای یکی از مجسمه‌های خود، در طبقه 47 از این برج 60 طبقه زندگی کند. این آپارتمان با زیربنای 325 مترمربع دارای چهار اتاق خواب  و نماهایی از چهار جهت ساختمان توسط سه بالکن خصوصی خود است. تندیس طراحی شده‌ی کاپور در سه ماهه اول سال 2017 در جای خود نصب خواهد شد.

 

آنیش کاپور و یک سازه انعکاسی دیگر در برج هرزوگ دی مورن

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری