برندگان پریتزکر ۲۰۱۷

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۱ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۲۳۹ ، بازدید:۳۰۴۸

رافائل آراندا، کارمه پیژم، و رامون ویلاتا به‌عنوان برندگان پریتزکر ۲۰۱۷ اعلام شدند. پروژه‌های آنها بر متریال و استادکاری تاکید دارد: استفاده‌ی دقیق از رنگ، شفافیت، و نور ویژگی آثاری است که انواع کاربری‌ها از مسکن اجتماعی و خانه گرفته تا مهدکودک و کارگاه شراب‌سازی را در بر می‌گیرد.

 

برندگان پریتزکر ۲۰۱۷

 

این سه معمار کاتالانی سال ۱۹۸۷ از مدرسه‌ی معماری والس[۱] فارغ التحصیل شدند و یک سال پس از آن دفترRCR Arquitectes را راه انداختند. این اولین باری است که پریتزکر به سه نفر می‌رسد، و تنها دومین بار –پس از رافائل مونئو در ۱۹۹۶۶- که معماران اسپانیایی جایزه گرفته‌اند.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: memari.online ( رویداد های معماری )

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .