پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

طراحی زیبای بالکن هتلی واقع در بروکلین

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۸ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۲۶۱ ، بازدید:۱۷۱۱

هنگام طراحی هتلی در بروکلین نیویورک که توسط  William Vale طراحی شده بود،استودیو Munge ماموریت یافت تا از لوکس بودن تمام فضاهای هتل اطمینان حاصل کند.یکی از فضاهایی که آنها با توجه خاصی به آن پرداختند ،بالکن بزرگ متصل به سوئیت های اقامتی بود.

 

طراحی بالکنی زیبا از هتلی واقع در بروکلین

 

این بالکن شامل یک فضای بالا آمده به عنوان فضای نشستن است، که دارای دیواری ترکیبی شامل پانلهای چوبی و گیاهان سبز برای گرما بخشیدن بیشتر به این فضا می باشد.مبلمان سفید و خاکستری راحت این فضا و استفاده بجا از تجهیزات نوری مناسب حس و حال سرگرم کننده و جذابی به فضا داده است.

 

طراحی بالکنی زیبا از هتلی واقع در بروکلین

 

این بالکن همچنین دارای جکوزی آب داغ است که توسط چوب جنگلی پوشش داده شده و دارای ویو به مناظر شهر زیر پای خود است.در کنار جکوزی ،باغچه کوچکی دیده شده که حس بودن در طبیعت و سبزینگی بیشتری را القا می کند.چند پله پایینتر میز نهارخوری بزرگی قرار گرفته که امکان استفاده افراد بیشتری را از این بالکن زیبا و مناظر پانورامیک اطراف فراهم می کند.

 

طراحی بالکنی زیبا از هتلی واقع در بروکلین

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری