مشارکت معماران زاها حدید در طرح جامع شهری قطر

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۲۷۵ ، بازدید:۱۸۷۶

معماران زاها حدید در طرح جامع لوسیل قطر همکاری می کنند. به گزارش سرویس معماری هنرآنلاین , به عنوان بخشی از طرح جامع شهر لوسیل و ایجاد جامعه ای پایدار و یکپارچه در قطر، شرکت زاها حدید به طراحی در این شهر مشغول شده اند.  در سال 2013، به درخواست شیخ محمد بن خلیفه آل ثانی طراحی دو ساختمان در این منطقه شروع شد و معماران زاها حدید قصد دارند تا ساختمانی 38 طبقه، که 70 هزار مترمربع کاربری هتل دارد را در سال 2020 به اتمام برسانند.

 

معماران , زاها حدید , طرح جامع , لوسیل , قطر , شیخ محمد بن خلیفه آل ثانی , سمبل بومی , منطقه خلیج فارس , طرح جامع لوسیل

 

 طراحی این ساختمان از سمبل بومی منطقه خلیج فارس الهام گرفت شده است. الگوهای مستمر خوشنویسی و هندسی در گنبد، سقف، دیوارها و کف یکپارچه این ساختمان دیده می شوند

 چشم انداز معماران برای این پروژه در پاسخ به چالش های زیست محیطی فعلی و آینده، است، در حالی که ارائه فضاهای زندگی راحت را برای ساکنان، مهمانان، بازدید کنندگان و کارکنان نیز صورت پذیرد.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .