عنوان موزه برگزیده سال به کاخ گلستان رسید

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۳۸۶ ، بازدید:۱۶۶۷

کاخ گلستان در شاخص "استاندارد و توسعه فیزیکی" به عنوان موزه برگزیده سال انتخاب شد.

 

عنوان موزه برگزیده سال به کاخ گلستان رسید

 

ه نقل از روابط عمومی کاخ  گلستان،  پس از بررسی هیأت داوران کمیته ملی موزه های ایران، کاخ گلستان به دلیل انجام و رعایت شاخص "استاندارد و توسعه فیزیکی" به عنوان موزه برگزیده سال در میان موزه های دولتی بزرگ انتخاب شد.

۶۶ موزه به مرحله داوری راه یافتند که نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد افزایش یافته است. موزه ها در قالب ۲۴۰ فایل تصویری فعالیت های خود را در چهار گروه موزه های خصوصی، دولتی بزرگ، متوسط و کوچک و ۱۲ محور تخصصی آموزش، پژوهش، بازدید از موزه ها، تلاش برای بقا، توسعه مدیریت، خلاقیت و نوآوری، کودکان و نوجوانان ، اعمال استاندارد های فنی و توسعه فیزیکی، گرد آوری، معرفی، حفاظت و نگهداری و شعار روز جهانی ارایه کردند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .