طراحی باغ معلق در بزرگراه متروک سئول

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۳۸۸ ، بازدید:۱۶۶۵

باغ معلق در پایتخت کره جنوبی برای جلوگیری از تخریب یک پروژه شهری طراحی شد.

 

طراحی باغ معلق در بزرگراه متروک سئول

 

گروه معماری MVRDV با همکاری شهرداری شهر سئول، به تازگی طرح جالب توجه و منحصربه فردی از یک باغ معلق را افتتاح کردند. ویژگی اصلی این پروژه تبدیل و بروزرسانی یک سازه شهری قدیمی است که در مرکز سئول رها شده بود.

این بزرگراه قدیمی با 983 متر طول یکی از المان‌های شهری سئول است که حالا به یک باغ معلق سئول شامل 24 هزار پوشش گیاهی مختلف تبدیل شده است.

جلوگیری از تخریب یک پروژه شهری و تبدیل آن به مکانی برای تعامل و فضای سبز از مهم‌ترین ویژگی‌های این پروژه است. گروه معماری MVRDV با ارائه یک پلان لنداسکیپ مناسب و تقسیم برندی عرصه‌های متنوع، فضای عمومی زیبایی برای این پروژه ایجاد کرده است. 

 

طراحی باغ معلق در بزرگراه متروک سئول

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .