کاندیدهای دریافت جایزه بین‌المللی طراحی سال معرفی شدند

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۹ / ۰۵ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۴۸۰ ، بازدید:۱۴۹۳

طرح‌های نامزد دریافت جایزه بین‌المللی طراحی سال معرفی شدند.

 

کاندیدهای دریافت جایزه بین‌المللی طراحی سال معرفی شدند

 

موزه طراحی لندن برگزیدگان جایزه معتبر طراحی سال این مرکز را برای سال 2017  اعلام کرده است.  این جایزه که با برگزاری دوره اخیر در دهمین سال فعالیت خود قرار دارد، جشن طراحی در شاخه‌های مختلف هنری است که گسترش ایده‌های خلاقانه در کارکردهای هنری را دنبال می‌کند.

در سال جاری، در مجموع 62 پروژه در شش شاخه معماری، هنر دیجیتال، مد، گرافیک، طراحی صنعتی و طراحی وسایل حمل و نقل از سوی این موسسه به عنوان طرح‌های نامزد دریافت این جایزه انتخاب شده‌اند که در میان آن‌ها  13 پروژه از رده معماری قراردارند.  

برندگان جایزه طراحی سال توسط یک هیئت کارشناسی از میان  طرح‌های نامزدشده انتخاب می‌شوند.

مراسم معرفی برگزیدگان نهایی این رویداد در 25 ژانویه 2018 اعلام خواهد شد.

از برگزیدگان شناخته شده دوره‌های پیشین این جایزه در رده معماری می‌توان به آلخاندرو آراونا در سال 2015 و زاها حدید در سال 2014 اشاره کرد.

در میان نامزدهای این جایزه در سال جاری نام معماری شناخته‌شده‌ای چون "دیوید آجایه" با پروژه موزه ملی تاریخ و فرهنگ آفریقایی آمریکایی اسمیتسونیان، همچنین معماران زاها حدید با پروژه ساختمان بندر آنتورپ در بلژیک نیز دیده می‌شود.

کاندیدهای دریافت جایزه بین‌المللی طراحی سال معرفی شدند

 

موزه ملی تاریخ و فرهنگ آفریقایی آمریکایی اسمیتسونیان

 

کاندیدهای دریافت جایزه بین‌المللی طراحی سال معرفی شدند

 

ساختمان بندر آنتورپ

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .