پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

جایزه سلطنتی بریتانیا برای بهترین پروژه‌های دانشجویی سال 2017

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۹ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۵۹۱ ، بازدید:۶۷۲

"ریبا استرلینگ" جوایز سال 2017 را برای بهترین پروژه‌های دانشجویی جهان معرفی کرد.

 

جایزه سلطنتی بریتانیا برای بهترین پروژه‌های دانشجویی سال 2017

 

موسسه سلطنتی معماران بریتانیا (RIBA) برندگان جوایز سال 2017 بهترین پروژه‌های دانشجویی جهان اعلام کرد. این جوایز، که به عنوان معتبرترین جایزه در سطح آموزشکده‌های معماری جهان شناخته شده در سال 1836 به منظور "ارتقاء در مطالعه معماری و کشف استعدادهای این رشته تأسیس شده است.

بر اساس اعلام برگزارکنندگان این رویداد، پروژه "چرخه ابزار سازی: مطالعات اپتیکی، تکمیلی، هپتیک و مواد" از طراحی به نام " دانیل هال" از دانشگاه "کوپر" ایالات متحده آمریکا که در ژاپن انجام شده یکی از طرح‌های برگزیده این رویداد شناخته شده است. این پروژه طرحی را به عنوان جایگزین یک مدرسه آسیب دیده در زلزله سال 2011 "توهوکو" ژاپن ارائه کرده است.

پروژه "قلعه ای در آسمان" از " کانگ لی ژنگ" از دانشگاه "ناتینگهام" دیگر برگزیده این جایزه معرفی شده است. این پروژه پاسخ به بحران مسکن لندن است و به عنوان پیشنهاد یک مدل جایگزین، در قالب ساختاری انعطاف پذیر ارائه شده که در فضای آسمان شهر جای می‌گیرد.

" Baricsio "یا " سربازان سنگی در ولز " عنوان دیگر پروژه برگزیده ریبا 2017 است که با طراحی " ریین بوور" از دانشگاه "وستمینستر" در این رویدا حضور داشته و در حقیقت مطالعه ای درباره معادن سنگ در شمال غربی ولز است.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری