جایزه طراحی داخلی اوکراین برای معماران ایرانی

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۹ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۶۱۳ ، بازدید:۹۸۹

استودیو معماری کیوانی موفق به کسب عنوان سوم مسابقات Interior Goda در شد.

 

جایزه طراحی داخلی اوکراین برای معماران ایرانی

 

استودیو معماری کیوانی در بخش طراحی داخلی در سبک مدرن موفق به کسب عنوان سوم مسابقه Interior Goda شد. این رویداد بزرگترین مسابقه ملی معماری و طراحی داخلی کشور اوکراین است که به صورت سالیانه و در زمینه های مختلفی از جمله طراحی داخلی ، لایتینگ ، طراحی نئو کلاسیک و طراحی مدرن بین معماران و استودیو های معماری فعال در کشور اوکراین برگزار می شود.

استودیو معماری کیوانی که در دوره گذشته و به واسطه طراحی پروژه "مهر خانه" موفق به کسب عنوان در این  مسابقات شده بود امسال نیز موفق به کسب عنوان سوم مسابقات Interior Goda در بخش استودیو های فعال در طراحی داخلی در سبک مدرن شد.این جایزه که برآیندی از فعالیت های استودیو معماری کیوانی در کشور اوکراین است در راستای نگاه خلاقانه این گروه معماری ایرانی در حوزه طراحی داخلی مدرن به آنها اختصاص یافته است.

اغلب پروژه‌های این استودیو از حیث ساختار و روند طراحی، بر پایه معماری ایرانی شکل می‌گیرند. همه این‌ها در یک مجموعه بزرگ‌تر می‌گیرند، کانسپت‌هایی ملهم از معماری ایرانی را دنبال می‌کند. نگاه طراحان این استودیو به معماری ایرانی در برخورد فرمالیستی خلاصه نمی‌شود و بیشتر مبتنی بر نوعی بازتولید اتمسفر است.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر انلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .