رونمایی طرح سانتیاگو کالاتروا برای پاویون امارات در اکسپو 2020 دوبی

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۹ / ۰۹ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۶۱۷ ، بازدید:۱۷۳۸

طراحی "سانتیاگو کالاتروا" برای پاویون امارات در اکسپو 2020 دوبی رونمایی شد.

 

رونمایی طرح  سانتیاگو کالاتروا  برای پاویون امارات در اکسپو 2020 دوبی

 

"سانتیاگو کالاتروا" معمار شناخته شده اسپانیایی  پاویون امارات متحده عربی در نمایشگاه اکسپو دوبی 2020  را طراحی کرده و این پاویو اکنون در حال آماده سازی و اجرا است.

غرفه امارات که با الهام از یک شاهین پرنده طراحی شده، بیش از 15 هزار متر مربع را در 4 طبقه پوشش داده و فضای 1717 متری برای پذیرایی از مهمانان که به پلان مجموعه اضافه شده است.

در مراسم رونمایی از این پروژه،  رئیس کمیته عالی دوبی (Expo 2020 H.H)، شیخ احمد ابن آل مکتوم از پروژه به عنوان نماد برجسته امارات حمایت کرد و آن را  بهترین پروژه برای نمایشگاه امارات خواند.

غرفه اکسپو 2020 دوبی بدون شک جزو برجسته‌ترین جاذبه های نمایشگاه امارات خواهد بود که به عنوان یک طراحی آینده‌نگر شناخته خواهد شد. طرحی و اجرای این مجموعه شگفت‌انگیز فرصتی برای به اشتراک گذاشتن فرهنگ و دستاوردهای اماراتی است که نوید چشم اندازهای بلندپروازانه‌ای را برای آینده دوبی می دهد.

 

رونمایی طرح  سانتیاگو کالاتروا  برای پاویون امارات در اکسپو 2020 دوبی

 

رونمایی طرح  سانتیاگو کالاتروا  برای پاویون امارات در اکسپو 2020 دوبی

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .