چشم انداز رویایی ویلاهای مشرف به دریا در دامنه کوه در کامالا ، پوکت

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۱۱ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۶۲ ، بازدید:۴۶۰۸

این ویلاهای پنج اتاق خوابه که بصورت مجزا و نقطه به نقطه در ساتبی Sotheby واقع شده اند در دامنه های ملایم کوه در سواحل غربی پوکت قرار دارند و مشرف به دریای بکر آندامان Andaman هستند و در واقع در یک تفرجگاه خصوصی 5 ستاره را تشکیل می دهند.

به گفته ی کارگزاران مجموعه : " طراحی داخلی راحت و شیک عناصر سنتی تایلندی را با امکانات مدرن در هم آمیخته و به ارائه ی اقامتی آرامش بخش می پردازد." اتاق خواب های بزرگ با حمام های لوکس همراه هستند ، در حالی که فضاهای ناهار خوری و نشیمن رو به تراسی با استخر روباز گشوده می شوند ، در اینجا فضای داخلی با فضای خارجی در هم آمیخته شده اند.

کامالا , پوکت

کامالا , پوکت

کامالا , پوکت

کامالا , پوکت

کامالا , پوکت

کامالا , پوکت

کامالا , پوکت

کامالا , پوکت

کامالا , پوکت

منبع : lastsecond

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .