گفتمانی تازه درباره خطاهای معماری ماراتن طراحی به مناسبت روز معمار

مجموعه: رویدادها ، گردآوری لقمان کسمایی ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۱ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۷۳۸ ، بازدید:۹۹۷
گردآوری مقاله

مدیر روابط عمومی مرکز معماری ایران از برگزاری ویژه برنامه‌های این مرکز به مناسبت روز معمار خبر داد.

 

گفتمانی تازه درباره خطاهای معماری   ماراتن طراحی به مناسبت روز معمار

 

میلاد مهدی، مدیر روابط عمومی مرکز معماری ایران از اجرای برنامه‌ای متفاوت به مناسبت روز معمار در این مرکز خبر داد و در این باره گفت: به مناسبت روز معمار، مرکز معماری ایران در روز چهارم اردیبهشت ماه برنامه متفاوتی را اجرا خواهد کرد.

او افزود: در این برنامه برای نخستین بار گفتمانی با موضوع خطاهای معماری برگزار می‌شود که طی آن رضا صیادان، سارا کلانتری و محمدرضا نیکبخت سه معمار برجسته و شناخته شده به سخنرانی می‌پردازند.

مدیر روابط عمومی مرکز معماری ایران ادامه داد: این پنل که از ساعت 17 عصر روز چهارم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و تا 19 ادامه دارد معماران از خطاهای خود سخن می‌گویند.

مهدی از برگزاری بخش دیگری تحت عنوان مسابقه ماراتن معماری خبر داد و در این باره گفت: در بخش دیگری از برنامه‌های این روز ما مسابقه معماری را تحت عنوان ماراتن طراحی هفت ساعته معماری خواهیم داشت که در آن دانشجویانی که ثبت نام کرده‌اند، حضور دارند.

او با اشاره به اینکه حضور در چنین مسابقه‌ای کاملاً رایگان است، اظهار کرد: دانشجویان و علاقه‌مندان به حضور در این بخش با ثبت نام در سایت مرکز معماری ایران می‌توانند به صورت رایگان حضور داشته باشند.

مدیر روابط عمومی مرکز معماری ایران توضیح داد: این مسابقه با راهنمایی و حضور دو معمار برجسته بین‌المللی کوروش و امیرحسین حاجی زاده از ساعت 10 صبح روز چهارم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و به مدت هفت ساعت ادامه دارد.

مهدی تأکید کرد: موضوع این مسابقه به صورت کاملاً محرمانه خواهد بود و همانند کنکور در روز اجرای آن به شرکت کنندگان اعلام می‌شود. برگزیدگان این بخش نیز در پایان این برنامه اعلام می‌شوند و به برگزیدگان جوایزی اهدا می‌شود.

او از برگزاری مسابقه دیگری در بخش عکاسی خبر داد و افزود: در بخش دیگری از برنامه‌های روز معمار ما مسابقه عکاسی را با نام نامعمار داریم که در آن هر فردی اعم از اینکه معمار باشد یا نباشد می‌تواند نامعمارانه ترین بنا را از نظر خود عکاسی و برای ما ارسال کند.

مدیر روابط عمومی مرکز معماری ایران ادامه داد: از بین آثاری که توسط مردم با گوشی یا دوربین، عکاسی شده است، اثری انتخاب شده و در نهایت نامعمارانه ترین بنای ایران نیز توسط کارشناسان اعلام می‌شود.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .