نشست معمارانه با موضوع پوسته‌های کارا محور

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۳ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۷۷۲ ، بازدید:۷۰۰

نشست معمارانه؛ هم اندیشی با دانش آموختگان معماری علوم و تحقیقات با حمایت دانشکده عمران، هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود.

 

نشست معمارانه با موضوع  پوسته‌های کارا محور

 

نشست معمارانه؛ هم اندیشی با دانش آموختگان معماری علوم و تحقیقات معمارانه با موضوع "پوسته‌های کارا محور" برگزار می‌شود.

در این نشست "پوسته‌های کارا محور" با حضور، پروفسور ایرج اعتصام؛ استاد پیشکسوت گروه معماری؛ دکتر آزاده شاه‌چراغی؛ دانشیار و مدیر گروه معماری و دکتر ابوالفضل گنجی خیبری؛ دانش آموخته دکتری معماری علوم و تحقیقات سال ۱۳۹۵ مورد بررسی قرار می‌گیرد.

حضور برای عموم در این نشست آزاد و رایگان است.

علاقه‌مندان می‌توانند چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ از ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ به دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، ساختمان ابن سینا، طبقه چهارم شرقی، دانشکده عمران، هنر و معماری، آتلیه معماری (کلاس ۴۱۷) مراجعه کنند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .