رونمایی از کتاب معماران ایران

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۴ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۸۳۶ ، بازدید:۷۷۱

دومین جلد از کتاب معماران ایران با حضور اساتید و چهره‌های برجسته رونمایی می‌شود.

 

رونمایی از کتاب معماران ایران

 

دویست و هشتاد و دومین گفتمان هنر و معماری با حمایت انجمن مفاخر معماری ایران برگزار می‌شود.در  این نشست دومین جلد از کتاب معماران ایران رونمایی می‌شود.

گیتی اعتماد، اسکندر مختاری و یزدان هوشور از جمله سخنرانان این نشست هستند.

همچنین جاسم غضبانپور، بهروز متین صفت و انوشه منصوری نیز در پنل گفت‌وگوی این نشست در کنار علیرضا قهاری به عنوان دبیر پنل حضور خواهند داشت.

علاقه‌مندان به حضور در این نشست می‌توانند چهارشنبه 20 تیرماه از ساعت 30/15 الی 30/17 به موزه هنرهای دینی امام علی (ع) واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، بلوار اسفندیار، پلاک 35 مراجعه کنند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .