سمینار طراحی نما برگزار می‌شود

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۴ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۸۴۹ ، بازدید:۶۶۱

در ادامه سلسله برنامه‌های آموزشی مرکز معماری ایران، این بار سمینار طراحی نما برگزار می‌شود.

 

سمینار طراحی نما برگزار می‌شود

 

به طور حتم نخستین جلوه بصری هر ساختمانی نمای آن است که می‌تواند با کاربر و مخاطب آن ارتباط برقرار کند. اما این نما باید به گونه‌ای طراحی شود که صرفاً یک صفحه دو بعدی فاقد ارزش بصری نباشد، طراحی نمای ساختمان به عنوان نخستین عنصر تأثیرگذار بر مخاطب باید فکر شده و طبق اصول طراحی شود و البته که طراحی اصولی نمای ساختمان‌ها دارای نکته‌های بسیاری است که توجه به آن در به دست آمدن نتیجه نهایی بسیار مؤثر است.

بر همین مبنا با حمایت مرکز معماری ایران، سمینار طراحی نما با سخنرانی مهندس صدیقی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این سمینار می‌توانند جمعه 29 تیرماه از ساعت 11 الی 13 به مرکز معماری ایران واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه دهم، پلاک 18 مراجعه کنند.

همچنین جهت هماهنگی و رزرو فضا برای حضور در این سمینار معماران می‌توانند به سایت http://www.iacenter.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 43913000 تماس حاصل نمایند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .