دوره آموزشی طراحی با آجر برگزار می‌شود

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۸۸۳ ، بازدید:۱۲۶۳

نخستین دوره آموزشی "طراحی با آجر" توسط معمار برجسته، علیرضا مشهدی میرزا در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری برگزار می‌شود.

 

دوره آموزشی  طراحی با آجر  برگزار می‌شود

 

دوره آموزشی "طراحی با آجر"، در زیر شاخه‌های، شناخت، انتخاب موضوع طراحی، روش طراحی، طراحی و مدلینگ و ماکت توسط علیرضا مشهدی میرزا برگزار می‌شود.

علیرضا مشهدی میرزا، معمار برجسته ایرانی است که موفق به جوایز داخلی و بین‌المللی معماری را نظیر: منتخب جایزه آقاخان سال 2016؛ فینالیست فستیوال معماری جهان ۲۰۱۲،بخش مجتمع‌های مسکونی؛ جایزه جهانی معماری شیکاگو در سال ۲۰۱۴؛ منتخب جایزه جهانی ۲۰۱۴ موسسه جهانی آجر کشور انگلستان؛ جایزه معمار سال ۹۰ و ۹۳بخش مسکونی را در کارنامه کاری خود دارد. خانه آجر بافت،بانک ملت شعبه نجات اللهی و خانه چهل گره از شاخص‌ترین پروژه‌های این معمار به شمار می‌رود. از دیگر پروژه‌های برجسته مشهدی میرزا می‌توان به طراحی پروژه‌ مجتمع تجاری، اداری Millennium center آلماتی قزاقستان (۲۰۱۰)؛ طراحی و بازسازی مدرسه ایتالیایی‌ها در ایران (سفارت ایتالیا ۲۰۱۲) و  همکاری با شرکت اینترتکنو ایتالیا درپروژه سفارت نروژ در ایران (سفارت نروژ۲۰۱۴) اشاره کرد.

این کارگاه آموزشی به مدت 30 ساعت برگزار خواهد شد و پس از آن شرکت‌کنندگان مدرک معتبر پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی را دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است که دانشجویان می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی از دریافت تخفیف 10 درصدی این کارگاه بهره‌مند شوند.

دوره طراحی با آجر از جمعه 2 شهریورماه آغاز می‌شود و زمان برگزاری آن هر شنبه از ساعت 15 الی 20 خواهد بود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره می‌توانند به پژوهشکده هنر، فرهنگ و معماری واقع در خیابان انقلاب،بین چهارراه ولیعصر(عج) و خیابان فلسطین، نبش خیابان برادران مظفر جنوبی مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 669070917 الی 18 تماس حاصل نمایند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .