لامپ خورشیدی

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۶ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۳۰۴ ، بازدید:۳۴۸۱

لامپ خورشیدی تاشو، که توسط Jesper Jonsson،طراحی شده و برای فضاهای باز بیرونی، که فاقد منبع برق دائمی باشند،ایده آل است. این دستگاه قابل حمل، زیبا و جمع و جور،ترکیبی از سلول های فتوولتاییک با مدار الکتریکی پایه آن می باشد.

لامپ خورشیدی تاشو

این لامپ با قابلیت حمل آسان ،می تواند به راحتی نورکافی برای یک کمپ کوچک،قایق،دستگیره دوچرخه، بار و یا حیاط خلوت شما را تامین کند. اگرچه که هنوز طبق کانسپت اولیه اش،به نور روز نیازمند است.

لامپ قابل حمل و نقل

برای شارژ شدن لامپ در طول روز،کافی است آن درمکانی آفتابی ،آویزان کنید.بند تعبیه شده برروی لامپ به همراه مگنت آهنربایی اش، امکان آویزان کردن لامپ را در دوحالت ،باز و یا جمع شده آن، فراهم می سازد.

لامپ جمع شو

با یک چرخش ساده می توان لامپ را از حالت تاشده ،به باز تغییر داد.طراحی هوشمندانه آن باعث شده تا لامپ حتی در کوله پشتی شما ،نیز قابلیت حمل داشته و زمانی که مورد نیاز است ،باز شده و بتواند فضا را روشن سازد.

لامپ خورشیدی با امکان آویز

سلول فتوولتائیک

منبع:.ippinka

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .