برگزاری جشن صد سالگی دانشگاه باوهاوس در اصفهان , اجرای کارگاه آفرینش یک ایده

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۲ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۱۸ ، بازدید:۶۰۴

هم‌زمان با ۷کشور جهان، جشن صد سالگی دانشگاه باوهاوس با برگزاری کارگاهی تحت عنوان آفرینش در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس معماری هنرآنلاین , جشن صد سالگی دانشگاه باوهاوس هم‌زمان با۷کشور جهان، آمریکا،چین،کره،برزیل و...  با برگزاری "کارگاه‌ آفرینش" یک ایده در اصفهان برگزار می‌شود.

در این رویداد،کارگاهی در 5 بخش  شامل: فرم پردازی، طراحی سرامیک، پژوهش فضایی، مدیا و معماری و شهود طراحانه  نیز برگزار می‌شود.

در بخش فرم پردازی،تولید احجام و الگوی سازه‌های چادری به کمک کف آموزش داده می‌شود. همچنین در بخش طراحی سرامیک، طراحی و تولید ظروف سرامیکی به سبک باوهاوس و در بخش پژوهش فضایی  گرافیک معاصر شامل تایپوگرافی و طراحی گرافیک آموزش داده می‌شود. همچنین در بخش مدیا و معماری، مباحث بهره‌مندی از تکنولوژی در معماری آموزش داده می‌شود. بخشی از کارگاه‌های این رویداد نیز تحت عنوان شهود معمارانه در روز آخر به شکل کارگاه مشترک برگزار می‌شود.

کارگاه‌های آفرینش یک ایده به سبک باوهاوس از دوشنبه 23 تا شنبه 28  اردیبهشت ماه با حضور اعضای تیم باوهاوس در خانه صفوی اصفهان برگزار می‌شود.

همچنین در پایان این برنامه مدرک معتبر از دانشگاه باوهاوس وایمار به حاضران در این کارگاه اعطاء می‌شود.

اقامت برای علاقه‌مندان خارج از اصفهان برای شرکت در کارگاه‌های دانشگاه باوهاوس "آفرینش یک ایده" مهیاست و علاقه‌مندان می‌توانند جهت رزرو با شماره۰۹۱۳۸۰۳۹۲۹۵ تماس داشته باشند.

این برنامه توسط زنجیره فرهنگی ایوان و با حمایت تکسرام و برپا چوب در خانه صفوی اصفهان واقع در اصفهان، خیابان خاقانی، حد فاصل وحید و خواجه پطرس، جنب کوچه 31 برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۳۸۰۳۹۲۹۵ تماس داشته باشند.

 

برگزاری جشن صد سالگی دانشگاه باوهاوس در اصفهان , اجرای کارگاه آفرینش یک ایده , جشن صد سالگی , دانشگاه باوهاوس , اصفهان , کارگاه آفرینش , ایده , آفرینش یک ایده , فرم پردازی , تولید احجام , الگوی سازه‌ , تکنولوژی در معماری

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .