نقد و ارزیابی خانه و مدرسه در معماری ایرانی

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۲ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۱۹ ، بازدید:۳۰۸

با حمایت انجمن مفاخر معماری ایران، مبحث "خانه و مدرسه" توسط معماران و کارشناسان مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش سرویس معماری هنرآنلاین , سیصد و شانزدهمین گفتمان هنر و معماری انجمن مفاخر معماری ایران با عنوان "خانه- مدرسه" برگزار می‌شود. هدف از این نشست بررسی گامی نو در حکمت قدیم و نگاهی دیگر به مبحث خانه و مدرسه در معماری ایرانی است. در این نشست، فیروز فیروز، از معماران شناخته شده و پیشکسوت، سامان مسگریان و عمید مسعودی به عنوان اعضای پنل سخنرانی به نقد و ارزیابی موضوع خانه و مدرسه خواهند پرداخت.

همچنین امیر عباس ابوطالبی، مدرس دانشگاه و از جمله معماران شناخته شده و سردبیر فصلنامه تخصصی "معماری ویلا" به عنوان دبیر در این پنل حضور خواهد داشت. علاقه‌مندان به شرکت در این نشست می‌توانند چهارشنبه 18 اردیبهشت ماه 98 از ساعت 15:30 الی 17:30 به موزه هنرهای دینی امام علی (ع) واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، بلوار اسفندیاری، پلاک 35 مراجعه کنند.

 

نقد و ارزیابی خانه و مدرسه در معماری ایرانی , نقد و ارزیابی , خانه , مدرسه , معماری ایرانی , امیر عباس ابوطالبی , مدرس دانشگاه , معماری هنرآنلاین , انجمن مفاخر معماری ایران

نقد و ارزیابی خانه و مدرسه در معماری ایرانی , نقد و ارزیابی , خانه , مدرسه , معماری ایرانی , امیر عباس ابوطالبی , مدرس دانشگاه , معماری هنرآنلاین , انجمن مفاخر معماری ایران

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری