نخستین شماره نشریه کوبه منتشر شد

مجموعه: آموزش ، تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۳ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۴۵ ، بازدید:۵۷۴

به گزارش سرویس معماری هنرآنلاین , نخستین شماره از گاهنامه معماری و هنر کوبه منتشر شد. مطالبی که در این شماره می‌خوانید عبارت‌اند از: آزادی در تالار آیینه، نگاهی به برج آزادی در میان تصاویر؛ فضا در عکس، عکاسی چگونه نگاه ما را به معماری شکل داده است؟؛ در باب تفکیک قرمه سبزی و کیک یزدی، چرا نگریستن به معماری از دریچه دیگر هنرها، آن را تباه کرد؟؛ خانه شما نماینده شخصیت شماست، بازخوانی آگهی‌های تبلیغاتی معماری در دهه‌های 30 و 40؛ تهران دلزده و تهران تهوع، نگاهی به بازنمایی شهر تهران در فیلم‌های زیر پوست شب و تنگنا است.

گاهنامه کوبه به دبیری علی پوررجبی منتشر می‌شود.

شماره دوم این نشریه به موضوع "معماری و انقلاب" خواهد پرداخت.

علاقه‌مندان به دریافت رایگان فایل پی‌دی‌اف این شماره می‌توانند به سایت کوبهkoubeh.com  یا کانال تلگرام به آیدی @koubeh مراجعه کنند.

 

علی پوررجبی , گاهنامه کوبه , سرویس معماری هنرآنلاین , گاهنامه معماری و هنر کوبه , koubeh.com , koubeh , آزادی در تالار آیینه , تهران دلزده

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .