مبلی چند منظوره،ایده آل برای زندگی مدرن

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۳۲ ، بازدید:۵۳۴۲

یکی از آخرین کارهای طراح فرانسوی Matali Crasset، مبلی مدرن برای کارخانه ایتالیایی مبلمان Campeggi  می باشد.این مبل برای تمام کسانی که شیوه زندگی پویایی دارند،مناسب است ،زیرا وسیله ای است پاسخگوی چندین هدف،بدون اینکه فضای زیادی اشغال کند.مکانیسم پیچیده ای درآن وجود ندارد، اما به خاطر وجود هفت بخش درآن می تواند خیلی راحت به دومبل تکنفره،یک نیمکت برای استراحت کردن و چندین راه حل دیگر برای نشستن ،تبدیل شود.

مبل چند منظوره

مبل چند منظوره

مبل چند منظوره

مبل چند منظوره

منبع: digsdigs

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .