پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

نتایج نهایی جایزه معمار ۹۸ اعلام شد

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۷ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۲۴۱

هیات داوران  جایزه معمار ۹۸  در چهار بخش ۱۷ پروژه را به عنوان برنده و تقدیر شده در این رویداد معرفی کردند. به گزارش هنرآنلاین ، بنا بر اعلام دبیرخانه جایزه معمار ۹۸ ؛ داوری پروژه‌های راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی نوزدهمین دوره  جایزه معمار  در روزهای ۶، ۷ و ۸ مهرماه انجام شد. از میان ۸۴ پروژه راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی، ۳۳ پروژه به فینال راه یافتند و از میان آنها ۱۷ پروژه به عنوان برنده و تقدیر شده توسط داوران انتخاب شدند. در نهایت مورخ ۱۱ مهر ۹۸ مراسم اهدای جوایز برگزار و نفرات برتر به شرح زیر اعلام شدند:

 

  • نفــرات بــرتر:
  • برندگان گروه مسکونی (تک واحدی):

رتبه اول: خانه خیابان باهنر / رضا کولیوند

رتبه دوم: خانه به‌ داد / محسن عطارها

رتبه سوم: خانه آینه‌ورزان دماوند / گروه معماری مان؛ مجید زمانی، محدثه یونسی

تقدیرشده: خانه افرا / استودیوی معماری دال؛ علیرضا اسفندیاری، هیلدا تهرانی

 

  • برندگان گروه مسکونی (آپارتمانی):

رتبه اول: ساختمان مسکونی کناراب / رضا جبیب زاده

رتبه دوم: ساختمان مسکونی سرو / گروه معماران رواق؛ سید یوسف رضوی، امیرحسین منتظر

رتبه سوم: ساختمان مسکونی ۱۰۶ مهرشهر / استودیوی معماری فرامتن و استودیوی طراحی معماری پراگماتیکا؛ حسن اسناوندی، محمدرضا محب علی، نسترن نصیری

تقدیرشده: مجموعه اقامتی باغ زمان / مهندسین مشاور پلشیر؛ محمدرضا قانعی

 

  • برندگان گروه بازسازی:

رتبه اول: بوتیک هتل حنا / دفتر معماری باغ ایرانی؛ مهسا مجیدی

رتبه دوم: معماری برای معمار / مهندسین مشاور نگین شهر آینده؛ علی نقوی نمینی، حمیدرضا موسوی، شادی عزیزی

رتبه سوم: کلاژ / استودیو طرح و ساخت آدمون؛ شبیر موسوی، امیررضا فاضل، مهدی کلاهی

تقدیرشدگان:

– ارغوان / استودیو معماری مهر آ؛ زهره مهرابی

– ویلای دماوند- خانه رویداد / حسین نمازی، مجتبی تسلط

 

  • برندگان گروه عمومی:

رتبه اول: ساختمان مرکزی مجموعه آجر کهن سرام / مشاوران هوبا طرح؛ هومن بالازاده

رتبه دوم: پروژه دبستان زنده‌یاد شهابدین خسروانی و هاشم خسروانی / گروه معماری پادیا و پارت؛ بهرام شکوهیان، امیر فاضلی، کوروش ناظم پور

رتبه سوم: مجموعه گردشگری و رستورانی باکویه / محمد وارسته

تقدیرشده: ساختمان اداری جردن / دفتر معماری نورا آفیس؛ کاوه دبیری

 

هیات داوران , جایزه معمار ۹۸ , ساختمان اداری جردن , دفتر معماری نورا آفیس , کاوه دبیری ,  ساختمان مرکزی مجموعه آجر کهن سرام ,  ساختمان مرکزی , مجموعه آجر کهن سرام , مشاوران هوبا طرح , هومن بالازاده , بوتیک هتل حنا , دفتر معماری باغ ایرانی , مهسا مجیدی , خانه خیابان باهنر , رضا کولیوند , برنده و تقدیر شده , دبیرخانه جایزه معمار ۹۸ , پروژه دبستان زنده‌یاد , شهابدین خسروانی , هاشم خسروانی , نوزدهمین دوره , جایزه معمار , محمد وارسته

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری