بررسی هنر و تمدن جنوب‌شرق ایران با محوریت شهر سوخته

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۸ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۳۸۵ ، بازدید:۱۵۸

فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران، 27 آبان 1398 میزبان همایش  هنر و تمدن جنوب‌شرق ایران، با محوریت شهر سوخته می‌شود . به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، همایش  هنر و تمدن حوزه جنوب‌شرق ایران با محوریت شهر سوخته ، با همکاری استانداری سیستان‌وبلوچستان، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و موزه ملی ایران به آخرین پژوهش‌ها، یافته‌ها و دستاوردهای پژوهشگران و باستان‌شناسان درباره این حوزه مهم و بزرگ تمدنی می‌پردازد.

این همایش به دبیری علمی سیدمنصور سیدسجادی سرپرست گروه کاوش‌های شهر سوخته، برگزار می‌شود و اجرای موسیقی محلی، رونمایی از کتاب "شهر سوخته"، نمایش فیلمی مستند با محوریت شهر سوخته و نمایشگاهی از آخرین یافته‌ها و کاوش‌های باستانی، از برنامه‌های آن است.

همچنین در این همایش، پژوهشگران و متخصصان ایرانی و اروپایی، در دو بخش تخصصی به ارائه آخرین دستاوردها درباره هنر و معماری و تمدن این شهر می‌پردازند.

"همایش هنر و تمدن حوزه جنوب‌شرق ایران با محوریت شهر سوخته"، صبح دوشنبه 27 آبان 1398، ساعت 9:30، در تالار  ایرانِ فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران افتتاح می‌شود.

 

بررسی هنر و تمدن جنوب‌شرق ایران با محوریت شهر سوخته , بررسی هنر و تمدن , جنوب‌شرق ایران , محوریت شهر سوخته , شهر سوخته , همایش هنر و تمدن , پژوهشگران , متخصصان ایرانی , اروپایی , باستان‌شناسان , فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .