معماری تئاتر شهر موضوع نشست‌ چهارشنبه‌های تهران

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۸ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۳۸۶ ، بازدید:۲۸۴

در سلسله نشست‌های چهارشنبه‌های تهران این هفته به موضوع تئاتر شهر پرداخته می‌شود. به گزارش هنرآنلاین، فصل دوم نشست‌ چهارشنبه‌های تهران که با موضوع معماری تهران در حال برگزاری است؛ این هفته به موضوع تئاتر شهر به عنوان یکی از مکان‌های مهم شهر تهران پرداخته خواهد شد.

در این نشست شادمهر راستین معمار و پژوهشگر با موضوع "تئاتر شهر، مقصد شهری"؛ کاوه فولادی‌نسب داستان‌نویس و پژوهشگر شهری با موضوع "تئاتر شهر؛ تماشاگه و تماشاگر تهران معاصر"؛ فرزانه ابراهیم‌زاده کارشناس تاریخ و تاریخ‌پژوه با موضوع "از کافه شهرداری تا تئاتر شهر" به سخنرانی می‌پردازند.

این برنامه که به میزبانی وحید قاسمی برگزار می‌شود همراه با پخش قسمتی از مستند "چنارستان" و  فیلمی از "پارک دانشجو" است.

نشست‌ چهارشنبه‌های تهران امروز چهارشنبه ۲۲ آبان‌ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰ در باغ کتاب تهران، واقع در میدان ونک، بزرگراه حقانی، مسیر غرب به شرق، بعد از تقاطع بزرگراه شهید مدرس، خروجی کتابخانه ملی، برگزار می‌شود و ورود برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است.

 

معماری تئاتر شهر موضوع نشست‌ چهارشنبه‌های تهران , معماری تئاتر شهر , موضوع نشست‌ , چهارشنبه‌های تهران , نشست‌های چهارشنبه‌های تهران , تهران , تئاتر شهر , چنارستان , پارک دانشجو , فرزانه ابراهیم‌زاده , مقصد شهری , ستاوین , شبکه هنر , اخبار معماری

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .