پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

شارژ باطری در حین دوچرخه سواری

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳۴۰ ، بازدید:۳۵۳۹

اگر شما هم با دوچرخه سواری،میانه خوبی دارید،شاید این ایده بسیار خوبی باشد که از انرژی اضافی تولید شده در راهی مناسب استفاده کنید.با استفاده از Siva Cycle ATOM،که یک وسیله قدرتمند،مفید و قابل جابه جایی است و می تواند شما را مطمئن سازد که دستگاههای الکترونیکی تان در حین دوچرخه سواری لذت می برند.این ژنراتور  بسیار سبک دوچرخه  و باطری قابل شارژ،می تواند هر یک از دستگاه های الکترونیکی و یا تلفن همراه شما را از طریق USB،شارژ کند.زمانی که شما پا می زنید ،انرژی جنبشی تولید شده تازمانی که شما پا برروی پدال دارید،در ژنراتور ذخیره می شود.

Atom، به راحتی برروی اکثر فریم های دوچرخه استاندارد نصب می شود.با استفاده از آن شما می توانید گوشی آیفون فاقد شارژ خود را بیشتر از 100% شارژ کنید ،این مقدار معادل 1000 میلی آمپر شارژ می باشد.

Siva Cycle ATOM

شارژ باتری با دوچرخه

شارژ موبایل بارکاب زدن هنگام دوچرخه سواری

منبع:design-milk

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری