طراحی در یک استودیو کوچک , قسمت اول : کانسپت ( Concept ) و الهام بخشی

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۷۱۵ ، بازدید:۲۰۶

در این ویدئو , من ( راوی فیلم ) در مورد کانسپت و الهام در طراحی , در استودیوی کوچک ام در ورکشاپی در جزیره Mount Desert واقع در نزدیکی پارک ملی Acadia , صحبت می کنم .  این بخشی از یک سری چند بخشی است که من ثبت کرده‌ام و به اصلاح طراحی و آماده‌سازی برای ساخت این پروژه ادامه می‌دهم. در قسمت دوم , مفاهیم برنامه را طراحی و گزینه‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کنم تا به شما نشان دهم که چگونه یک پروژه را آغاز کرده و با یک ایده به جلو حرکت می‌کنیم.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .