پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

احیا قفسه کتاب نمادین Albero

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۷ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۸ ، بازدید:۳۳۰۰

خلق مجدد قفسه  کتاب نمادین Albero توسط Poltrona Frau

Gianfranco Frattini  ،طراح مبلمان و معمار،در اواخر سال 1950 ،قفسه کتاب گردانی را بوجود آورد که نه تنها کتابها را درخانه نگهداری می کرد بلکه برای نمایش سایر تجهیزات تزیینی نیز به خوبی مناسب بود.هم اکنون این قفسه کتاب توسط Poltrona Frau مورد تجدید نظر قرار گرفته و نام آن به Albero تغییر یافته است که در زبان ایتالیایی به معنای درخت می باشد.

Albero

سفارشی سازی این کتابخانه و استفاده آسان از آن سبب شده که در آپارتمانها و خانه های کوچک امروزی بسیار محبوب باشد.12 قفسه قابل تنظیم در این کتابخانه وجود دارد که می تواند تا ارتفاع 11 فوت(335.5 متر) گسترش پیدا کند. سیستم این کتابخانه دارای مکانیسم مفصل با قابلیت حرکت 360 درجه می باشد.

Albero

Albero

منبع: digsdigs

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری