ابلاغ سند راهنمای بررسی نماهای ساختمانی

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۲ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۸۷۸ ، بازدید:۳۱۶

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، سند راهنمای بررسی نماهای ساختمانی را ابلاغ کرد. به گزارش هنرآنلاین، عبدالرضا گلپایگانی در این باره گفت: با توجه به اینکه فعالیت کمیته‌های نمای مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران، پنجمین سال فعالیت خود را پشت سرگذاشته‌اند، ایجاد ادبیات مشترک بین اعضای کمیته‌های نما و طراحان نماهای ساختمانی یکی از نیازهای اساسی بود که برای رسیدن به این هدف راهنمای بررسی نماهای ساختمانی در کمیته‌های نمای شهرداری تهران تدوین شد.

وی افزود: این سند که با هدف دانش‌افزایی و تسهیل در روند تأیید پرونده‌های ارسالی تهیه شده است، جهت استفاده کنشگران این حوزه ابلاغ شد.

وی در ادامه اظهار کرد: گرچه استفاده از این سند نمی‌تواند منجر به تصمیم گیری یکدست در خصوص نماهای ساختمانی شود اما می‌تواند زمینه‌ساز یکدست شدن تصمیم‌گیری اعضای کمیته‌های نمای مناطق ۲۲ گانه باشد.

محتوای این سند از طریق بارگذاری در پرتال مناطق یا انتشار لوح فشرده به اطلاع کلیه اعضای کمیته‌های نما، طراحان، مالکان، متقاضیان و مراجعان رسانده می‌شود.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .