فراخوان مجری پروژه پژوهشی : بررسی و تدوین طرح موضوعی (جامع) فضای سبز شهر تهران

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۴ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۹۳۳

توضیح فراخوان: مركز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران در نظر دارد مجری پروژه پژوهشی مذكور را از طریق مناقصه عمومی انتخاب نماید. متقاضیان شركت در مناقصه می‌بایست حداكثر تا پایان تاریخ مهلت تعیین‌شده، پیشنهاد‌های خود را با توجه به RFP پروژه و در قالب فرم پیشنهاد پژوهشی (پروپوزال) به آدرس این مركز ارسال نمایند.

تذكر: قبل از تهیه پیشنهاد پژوهشی، بخش اسناد مناقصه (فراخوان) و نكات مربوطه به‌دقت مطالعه شود. لازم به ذكر است در صورت عدم انطباق پاكت‌های مناقصه با مشخصات مندرج در این بخش، پیشنهاد‌های ارسالی بررسی نخواهد شد و مسئولیتی در این خصوص متوجه مركز نخواهد بود.

شماره فراخوان: 311
موضوع فراخوان: بررسی و تدوین طرح موضوعی (جامع) فضای سبز شهر تهران
واحد متولی: مدیریت خدمات شهری و محیط زیست
نام و نام خانوادگی و شماره تماس كارشناس مسئول واحد متولی: سرکار خانم نیک عمل با شماره تماس 22392080 داخلی 186
مهلت ارائه و تحویل پیشنهاد در ساعات اداری: تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 24 تیرماه 1399
محل ارائه و تحویل پیشنهاد: تهران، خیابان شریعتی، خیابان پل رومی، خیابان شهید اكبری، نبش خیابان شهید آقابزرگی، شماره 32، مركز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، طبقه چهارم، دبیرخانه مركز، كدپستی 1964635611، تلفن: 3-22392080-021
سقف مبلغ برآورده شده (هزینه‌های كارشناسی و بالاسری): 3,200,000,000 تومان به حروف معادل (سی و دو میلیارد ریال)
مبلغ سپرده تضمین برای شركت در مناقصه (برای پروژه‌هایی كه نیاز به اخذ سپرده تضمین باشد، پاكت ج كه حاوی مبلغ سپرده تضمین بر اساس اسناد مناقصه است بدون قید و شرط می بایست ارائه شود): مبلغ سپرده تضمین برای شركت در مناقصه 165,000,000 تومان به حروف معادل (یک میلیارد و ششصد و پنجاه میلیون ریال).
شماره حساب مركز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران برای واریز سپرده تضمین: 700787639916 بانك شهر شعبه الهیه آقابزرگی كد 502
برای دریافت شرح نیازمندی‌های پروژه (RFP) بر روی فایل پیوست كلیك نمایید.
با توجه به اخذ ضمانت حسن انجام تعهدات از مجری منتخب قبل از عقد قرارداد، مناقصه‌گران قبل از شركت در فراخوان به این موضوع توجه داشته باشند: (در صورتیكه مجری شخص حقیقی یا شخص حقوقی غیر دولتی باشد: اخذ ضمانت‌نامه بانكی به میزان 10درصد مبلغ كل قرارداد و در صورتیكه مجری شخص حقوقی دولتی باشد: ضمانت‌نامه انجام تعهدات به میزان 5 درصد مبلغ كل قرارداد به صورت مكتوب مطابق با فرمت تعیین شده ی مركز (یا ارائه ضمانت نامه كتبی با امضای روسای دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی و آموزشی طرف قرارداد به استناد مصوبه هیئت وزیران مورخ 22/09/1394 شماره نامه 123402/ت 50659 ه)
درج این آگهی هیچ‌گونه تعهدی برای دستگاه مناقصه‌گذار ایجاد نمی‌نماید.

الزامات شرکت در مناقصه

1- داشتن گواهی صلاحیت پایه 1 یا 2 در تخصص شهرسازی از سازمان برنامه و بودجه کشور

2- داشتن گواهی صلاحیت پایه 1 یا 2 یا 3 در تخصص‌های محیط‌زیست و فضای سبز و آبیاری و یا داشتن شرکت همکار معتبر دارای گواهی مذکور و دارای سوابق مطالعاتی و اجرایی مرتبط

تبصره 1: گواهی همکاری با شرکت مذکور (ممهور و امضاء ‌شده توسط بالاترین عضو آن شرکت) به انضمام اسامی افراد کلیدی آن شرکت می‌بایست همراه اسناد فراخوان ارائه گردد.

تبصره 2: داشتن گواهی صلاحیت در حوزه‌های مرتبط همچون جغرافیا و برنامه‌ریزی فضایی، خدمات مدیریت، و خدمات اقتصادی، مشمول امتیاز فنی اضافی می‌باشد.

تبصره 3: دانشگاه‌های معتبر کشور می‌توانند خارج از شمول الزامات فوق در این فراخوان عمومی شرکت نموده و پروپوزال‌های فنی و مالی خود را ارائه نمایند.

3- تهیه پروپوزال مشتمل بر موارد ذیل (مبتنی بر RFP مندرج در سایت مرکز مطالعات):

- رویکرد مطالعاتی و فنی به موضوع
- شرح خدمات تفصیلی با تأکید بر شفاف‌سازی خروجی‌های اصلی و محصولات قابل‌تحویل هر مرحله
- تدقیق فرآیند و شفاف‌سازی متدولوژی انجام کار
- تدقیق زمان‌بندی انجام مراحل و ارائه آن در نرم افزار MSP
- معرفي افراد كليدي پروژه به‌همراه رزومه
- امضای افراد کليدی مطابق با مراحل شرح خدمات (هر فرد باید حضور خود را در انجام بخشی از شرح خدمات تأیید نماید)
- رزومه و سوابق كاري شرکت همکار

 

جهت دانلود فایل پیوست کلیک نمایید ... 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: مركز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .