تبدیل هواپیما به رستوران،ایده جدید ایرلاین سنگاپور

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۷ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۴۰۵۰ ، بازدید:۱۸۹

این روزها به دلیل شرایط ایجاد شده توسط ویروس کرونا بسیاری از سفرهای هوایی محدود شده‌ و شرکت‌های هواپیمایی برای جبران ضرر و زیان‌های جاری ،به دنبال درآمدزایی از روش‌های مختلف هستند.شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز تلاش کرده راه های جدیدی را برای درآمدزایی ابداع کند.این ایرلاین در اقدامی خلاقانه ،بلیط هواپیمای خود را برای صرف وعده شام در ایرباس A380 به فروش گذاشت.این اقدام هواپیمایی سنگاپور که در 12 اکتبر انجام شد با استقبال فراوانی مواجه شده و بلیط رستوران A۳۸۰ هواپیمایی سنگاپور ظرف مدت 30 دقیقه رزرو شد.

تبدیل هواپیما به رستوران،ایده جدید ایرلاین سنگاپور

 

در همین راستا دو فروند هواپیمای سوپرجامبوی A۳۸۰ که در فرودگاه چانگی پارک شده اند در روزهای ۲۴ و ۲۵ اکتبر،موقتا به رستوران تبدیل خواهند شد.البته در این برنامه هیچگونه پروازی صورت نمی‌گیرد و مهمانان در هواپیمای پارک شده در فرودگاه،غذای خود را صرف می کنند.

تبدیل هواپیما به رستوران،ایده جدید ایرلاین سنگاپور

 

قیمت صندلی‌های هواپیما به صورت زیر تعریف شده است:40 دلار برای صندلی‌های کلاس اکونومی، 70 دلار برای صندلی‌های اکونومی پرمیوم و 236 دلار برای صندلی‌های فرست کلاس.

سنگاپور ایرلاینز در بیانیه ای اعلام کرد حدود نیمی از صندلی ها در هر کدام از این هواپیماها مطابق با دستورالعمل رستوران ها در مورد محدودیت گروهی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای صرف غذا موجود هستند.

تبدیل هواپیما به رستوران،ایده جدید ایرلاین سنگاپور

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: simpleflying و lastsecond

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .