خانه معمار Rob Mills ، اثر تیم طراحی Armadale و Rob Mills ، استرالیا

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۴ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۳۹۹ ، بازدید:۴۱۴

خانه معمار Rob Mills ، اثر تیم طراحی Armadale و Rob Mills ، استرالیا ( زیرنویس )

خانه خود یک معمار می تواند یک چالش برای طراحی باشد .این انبار تبدیل شده منزل شخصی معمار است که توسط Rob Mills از معماری و طراحی داخلی Rob Mills طراحی شده است. این خانه که در آرمادیل واقع شده است ، در حومه ملبورن به دلیل شخصیت و فضای روستای آن ، از طریق تبدیل انبار ایجاد شده است ، که به معمار محدوده و فضای زیادی را می دهد تا بتواند قطعه ای از معماری را طراحی کند که واقعاً علائق و خواسته های او را نشان دهد.ارتباط نزدیک با طبیعت برای معمار مهم بوده است .

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .