شگفت انگیز ترین دوشهایی که تا کنون دیده اید.

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۴۹ ، بازدید:۵۷۲۲

دوش های حمام دارای تنوع و گستردگی فراوانی هستند.دراین پست 10 نمونه از خاص ترین و مدرن ترین نمونه ها را جمع آوری نموده ایم.با ما همراه شوید تا نگاهی به این مجموعه داشته باشیم...

کلکسیون جدید دوشهای استیل Bougies ،که توسط Peter Jamieson ،طراحی شده،دارای ایده ای جذاب و دیدنی است.هریک از سردوش ها ،خود درنقش یک شلف (طبقه) عمل کرده و مکانی مناسب ،برای قرار دادن شمع های تزیینی و یا گیاهان دوستدار رطوبت ،فراهم کرده است.

دوش حمام Peter Jamieson

 

دوش حمام دیواری و ضدزنگ Aquavolo،کاری از Bossini،دارای طرحی پیشرو می باشد.این شیر دارای یک پانل چرخان افقی است که امکان اسپری آب در دو حالت( آبشاری یا بارشی ) را فراهم می کند.

دوش حمام دیواریAquavolo

 

Massimiliano Settimelli،از ایده مشابهی برای سردوش استفاده کرده است.طراحی چندمنظوره آن،امکان استفاده از دوش به صورت آبشاری و یا دوش بارانی را ایجادکرده است.

دوش دو حالته  Massimiliano Settimelli

 

سردوش Gaia،که دوش ثابت سقفی با طراحی ساده، مدرن و براق می باشد.نورهای LEDرنگی ،به جذابیت آن افزوده است.طراحی آن توسط Paolo Bertarelli،صورت گرفته و دارای دوحالت آبشاری و بارانی است.

دوش ثابت سقفی Gaia

 

فلز ضدزنگ ،تنها متریال قابل استفاده برای طراحی های مدرن و مینیمالیستی نیست. Terra Marique،بوسیله دوش Rare،به ما نشان داد که چوب نیز می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.هسته فولادی آن اجازه عبور آب از لوله های سیلیکونی را می دهد و از خراب شدن سطح چوبی جلوگیری می کند.

دوشی با صفحه چوبی

 

سردوش آسمانی ،طرحی از Dornbracht،که حس نزدیکی با طبیعت را بدون آنکه شما از خانه بیرون بروید ،برایتان به ارمغان می آورد.دوش الهام گرفته از طبیعت، به شما تجربه آب درشکلهای مختلف از جمله باران نور ، طوفان یا حتی مه را می دهد.طراحی آن با نور و بو کامل می شود و همه چیز از طریق نمایشگر دیجیتال کنترل می شود.

دوش آسمانی  Dornbracht

 

طراحی مدرن و نوآورانه این سر دوش ،امکان انعطاف پذیری زیادی را به کاربران می دهد .امکان چرخش دوش آبشاری در هر زاویه ای مهیا ست.وزنه تعادل استوانه ای،سردوش را پایدار  نگه می دارد.طراحی این دوش پویا و زیبا توسط Zucchettikos ،صورت گرفته است.

دوشی با انعطاف پذیری زیاد

 

درادامه به سراغ دوش پانلها می رویم.این نمونه Skidoo ،نام دارد و توسط Carlo Colombo، طراحی شده و دارای طراحی ساده و تندیس گونه است.

دوش پانلی Skidoo

 

Ametis،دوش پانلی با طراحی جدید ومدرن و بخشی از مجموعه ای است که توسط Davide Oppizzi،برای GRAFF،طراحی شده است.

دوش پانلی Ametis

 

پانل دوشی  Boma،کاری از  Imago Design،می باشد.وسیله ای مدرن برای حمام های کوچک که امکان آزادی حرکت را درفضاهای محدود ،بدون کاستن از زیبایی و استایلش فراهم می سازد.این دوش،دارای طراحی مینیمال و منحنی های نرم و شکلی دلپذیر می باشد.

دوش پانلی Boma

منبع:homedit

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .