پنت هاوس آپارتمان Volante ، امارات متخده عربی ، دبی

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۱ / ۱۴۰۱ ، شناسه: ۴۵۴۱ ، بازدید:۱۱۶۲

پنت هاوس اپارتمان Volante ، امارات متخده عربی ، دبی

این آپارتمان پنت هاوس بی نظیر که در چهار سطح، از جمله یک تراس دو طبقه روی پشت بام با استخر اختصاصی خود، با بالاترین استانداردهای ممکن ساخته شده است .از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این پنت‌هاوس می‌توان به سینمای 10 نفره، آسانسور خصوصی به هر سه سطح، پارکینگ زیرزمینی، اتاق خدمتکار اختصاصی، اتاق مطالعه خصوصی و اتاق خواب مستر وسیع و مجلل با حمام بزرگ و اتاق‌های رختکن دوتایی اشاره کرد.

این پنت هاوس لوکس با تراس پشت بام دو طبقه که شامل پناهگاهی به سبک مدیترانه‌ای و استخر خصوصی با صندلی‌های آفتاب‌گیر، فضای نشیمن با آتش‌دان، فضای ناهار خوری و بار در فضای باز، همه با چشم‌اندازی مسحورکننده از افق دبی، از بین جمعیت متمایز است.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .