بررسی چالش‌ها و راهکارهای مشترک معماری و ایمنی

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۴ / ۱۴۰۱ ، شناسه: ۴۷۱۸ ، بازدید:۴۷۶

نشست هم‌اندیشی بررسی راهکارهای مشترک معماری و ایمنی ۲۱ تیرماه برگزار می‌شود. به گزارش هنرآنلاین ، نشست هم اندیشی معماران و سازمان آتش‌نشانی با حضورجمعی از معماران وحید قبادیان، ژیلا نوروزی، آرتور امیدآذری، علی لواسانی و کارشناسان سازمان آتش‌نشانی در حاشیه پنجمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی آتش‌نشانی و ایمنی شهری برگزار می‌شود.

هدف این نشست ایجاد بستری برای طرح مسائل و بررسی راهکارهای مشترک معماری و ایمنی است. این برنامه مشترک با همراهی پایگاه خبری فضای نوواستودیو پروموت برگزار می‌شود. برنامه هم‌اندیشی معماران با سازمان آتش‌نشانی ۲۱ تیر از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود و ورود برای عموم آزاد و رایگان است.

 

نشست هم‌اندیشی , بررسی راهکارهای مشترک معماری و ایمنی , گزارش هنرآنلاین ، نشست هم اندیشی معماران , وحید قبادیان , ژیلا نوروزی , آرتور امیدآذری , علی لواسانی , کارشناسان سازمان آتش‌نشانی , هتل المپیک تهران

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .