طرح جدید زاها حدید درهفته طراحی میلان

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۷۳ ، بازدید:۴۱۱۷

درطول برگزاری هفته طراحی میلان 2015،برند لوکس ایتالیایی bulgari ،از غرفه جدید خود که توسط معمار معروف زاها حدید ،طراحی شده بود،رونمایی کرد.این اثر که ‘serpenti’ نام گرفته ،در زبان ایتالیایی به معنای مار، می باشد.این نمایشگاه موقت در زمین هتل bulgari،برپا شده بود.

غرفه  bulgari در هفته طراحی میلان

این غرفه،که  20 متر طول دارد،بیان کننده ایده یک حرکت مواج و یک تغییر مستمراست،اشکال هندسی که دریک فرم سیال بهم تابیده شده اند.هریک از اشکال تشکیل دهنده این سازه، جایگاهی برای ارائه جواهرات این برند می باشند.

طرح  جدید زاها حدید

serpenti ،همچون امضایی برای برند bulgari است،بیعتی دوباره با گذشته غنی این کمپانی ایتالیایی.آنجا که درسال 1940 کارخود را با ساعتهای خاصش شروع نمود و با گذر زمان ، نماد مار به تمامی محصولات این برند، از قبیل جواهرات،کیفها و سایر لوازم نفوذ پیدا کرد.

گالری جواهرات serpenti در میلان

طراحی غرفه از زاها حدید

نورپردازی به رنگ بنفش

طراحی غرفه نمایشگاهی bulgari

زاها حدید در میلان

مار،نماد برند bulgari

مار،نماد bulgari

منبع:designboom

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .