آنچه از معماری آموختم ، تاریخ علیه واژگان ، رضا اشرف یزدی ، غزال پیری

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۸ / ۱۴۰۲ ، شناسه: ۵۰۱۵ ، بازدید:۲۷۹

سلسله نشست‌های  آنچه از معماری آموختم

نوبت سوم : 

تاریخ علیه واژگان

ارائه دهنگان : 

رضا اشرف یزدی ، غزال پیری

دبیر رویداد: علی جاوید

سه‌شنبه ۲۳  آبان ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۶

در این سلسله نشست‌ها ،  هر معمار واژگانی از فرم‌ها، پروژه‌ها، عکس‌ها، اشیاء طراحی شده و نقل قول‌ها را  تاریخ معماری در ذهن خود ذخیره دارد که به طور مداوم در حال تغییر و رشد آن است. این واژگان هنگام شروع طراحی به عنوان محرک اصلی و مولد تولید فرم مورد استفاده قرار می گیرند

. این جلسات تلاش دارد تا با پرسش (چه از معماری آموختید؟) به کندوکاو در دایره واٰژگان فرمی چند معمار و رابطه اش با تاریخ معماری بپردازد.

 

علی جاوید , جاوید , Javid , آنچه از معماری آموختم , تاریخ علیه واژگان , رضا اشرف یزدی , غزال پیری  , نشست معماری , کارواریوم , هنر و معماری , ستاوین , پوشش خبری ستاوین ,

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .