اجلاس بين المللی رشد و توسعه شهری و حفاظت بافت تاريخی در حوزه اوراسيا

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۷۱۸ ، بازدید:۲۵۸۰

اجلاس بين المللی رشد و توسعه شهری و حفاظت بافت تاريخی در حوزه اوراسيا

پژوهشگر گرامی به استحضار می رساند انستيتو معماری ژاپن (AIJ) با همکاری بنياد ژاپن و تعدادی از دانشگاه های مطرح از کشورهای آسيايی و اروپايی از سال 2001 الی 2011 اقدام به برگزاری سالانه اجلاس بين المللی در حوزه مديريت شهری و حفاظت بافت تاريخی با عنوان اجلاس بين المللی رشد و توسعه شهری و حفاظت بافت تاريخی در حوزه اوراسيا در کشورهای ژاپن،چين ، روسيه ،ترکيه و . . بر گزار می نمايد.مفتخريم به اطلاع اساتيد، پژوهشگران، متخصصان، کارشناسان، صاحب‌نظران، مهندسان و دانشجويان گرايش‌های مختلف مهندسی معماری و شهرسازی برسانيم با پيگيری های مداوم صورت گرفته از سوی دانشگاه علم و صنعت ايران، دانشگاه بوعلی سينا و دپارتمان معماری موسسه پژوهشگران کشور عزيزمان ايران ميزبان(هشتمين اجلاس شهرهای تاريخی جهان (سومين اجلاس سياست گذاری) در سال 2015 گرديده است .

اين اجلاس با حضور بيش از 600 متخصص و انديشمند داخلی و خارجی از دانشگاه ها و موسسات علمی شناخته شده از کشورهای تاريخی عضو جاده ابريشم از تاريخ 10 و 11 مهر ماه 94 و در دانشگاه علم وصنعت ايران برگزار خواهد گرديد . لذا بدينوسيله از اساتيد، پژوهشگران، متخصصان، کارشناسان، صاحب‌نظران، مهندسان و دانشجويان گرايش‌های مختلف مهندسی معماری و شهرسازی دعوت به عمل می‌آيد تا ضمن حضور آخرين دستاوردهای پژوهشی خود را در قالب مقاله به دبيرخانه کنفرانس ارسال نمايند.
 تاريخ های مهم
 آخرين مهلت ارسال مقالات : 24 مرداد ماه 1394
 اعلام نتايج داوری مقالات: 15 شهريور ماه 1394
 آخرين مهلت ثبت نام: 20 شهريور ماه 1394
 تاريخ برگزاری کنفرانس : 10 و 11 مهر ماه سال1394 
 سايت : http://www.icth2015.ir

تلفن : 02177240151
 فکس : 02177240468
 پست الکترونيکی: info@ICTH2015.IR
 آدرس: تهران، نارمک، دانشگاه علم وصنعت ايران، دانشکده شهرسازی و معماری

اجلاس بين المللی رشد و توسعه شهری و حفاظت بافت تاريخی در حوزه اوراسيا

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .