5 فضای مطالعه کوچک اما شگفت انگیز

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۹ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۷۸ ، بازدید:۵۷۴۷

بسیارکوچک بودن فضای خانه شما ،به این معنی نیست که شما نتوانید گوشه دنجی برای خود داشته باشید، تا درآن حلقه زده و یک کتاب خوب بخوانید.این فضا می تواند درزیرپله، اتاقک زیرشیروانی و یا حتی درون یک پنجره باشد.گزینه های بسیاری وجود دارند که فضای راحتی که شما در جستجوی آن هستید را پیش روی شما قرار می دهند.با ستاوین همراه باشید تا 5 نمونه مورد علاقه ما را به نظاره بنشینید...

  • خانه Mapledene Road،طراحی شده توسط Platform 5 Architects،در اینجا شاهد یک جعبه شیشه ای هستیم که از سازه اصلی بیرون زده وپنجره آفتابگیر رویایی را ،برای مطالعه ایجاد کرده است.

خانه Mapledene Road

 

  • شرکت Siol واقع در سان فرانسیسکو،گوشه دنجی را برای مطالعه  طراحی کرده که با فرشی مجلل، پوشیده شده و در پشت دربی  با صفحاتی از روکش تخته چندلا، پنهان شده و شباهت زیادی به منحنی رمپ اسکیت دارد.

معماری -Siol

 

Tim Seggerman -آپارتمانی واقع در نیویورک سیتی

 

  • David Hotson طراح پروژه ،فضای طبقه بالایی خود را به اتاق خواب مدرنی تغییر داده ،جایی که تخت خواب در فضای زیر شیروانی واقع شده و مکان مناسبی را برای مطالعه ایجاد کرده است.

David Hotson

 

  • این اتاقک زیر شیروانی واقع در شهر نیویورک، که دارای مقطعی بلند و باریک است، توسط طراح داخلی Martin Raffone LLC طراحی شده است. با ترفندهای هوشمندانه طراحی، این فضا دارای مناطق بسیاری برای استراحت کردن شده است.گوشه دنجی که برای مطالعه طراحی شده در اتاق خواب و درسطح مشترکی که به حمام خانه راه پیدا می کند،واقع گشته است.

اتاقک زیر شیروانی -Martin Raffone

منبع:design-milk

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .