برج هرمی اثر دانیل لیبسکیند در بیت المقدس ( اورشلیم )

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۵ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۷۹۱ ، بازدید:۳۳۲۰

مکان : Jerusalem
مشاور طراحی معماری : Daniel Libeskind

شهرداری بیت المقدس ( اورشلیم ) ،اخیرا برنامه ریزی برای طرح برج هرم، که توسط استودیو لیبسکیند، طراحی شده را تایید کرده اس،که با همکاری معمار محلی Yigal Levi در قلب شهر و در مجاورت مجموعه تجاری Mahane Yehuda و به ارتفاع 105 متر طراحی شده است .

 

برج هرمی اثر دانیل لیبسکیند در بیت المقدس ( اورشلیم )

 

فرم هرمی شکل پروژه، در واقع واسطی مابین سنت های قدیم و افسانه ها است.به گفته لیبسکیند ،این طرح سبب شکل گیری فضایی پر جنب و جوش در قلب این شهر قدیمی و باستانی شده است. 

 

برج هرمی اثر دانیل لیبسکیند در بیت المقدس ( اورشلیم )

برج هرمی اثر دانیل لیبسکیند در بیت المقدس ( اورشلیم )

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: archdaily

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .