فراخوان eVolo ایده‌های خلاقانه در طراحی بلندمرتبه‌ها

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۵ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۸۱۰ ، بازدید:۲۴۳۳

مجله‌ی eVolo از معماران، دانشجویان، مهندسین، طراحان و هنرمندان سراسر دنیا دعوت می‌کند تا در مسابقه‌ی آسمان‌خراش سال ۲۰۱۶ شرکت کنند.

مسابقه ی معماری eVolo سالانه‌ای است که از ۲۰۰۶ آغاز شد و یکی از معتبرترین مسابقات طراحی آسمان‌خراش در دنیا محسوب می‌شود.
 مسابقه‌ی eVolo از ایده‌های نو در مورد تکنولوژی های نوین معماری، مصالح، زیبایی، نظم فضایی، انعطاف‌پذیری و طراحی دیجیتال استقبال می‌کند. شرکت‌کنندگان باید پیشرفت‌های تکنولوژیک، استفاده از سیستم‌های پایدار و روش‌های جدید معماری و طرح‌های شهری را در ایده‌های خود لحاظ کنند. هدف برطرف کردن مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی شهر معاصر است.

در این مسابقه هیچ محدودیتی در مورد سایت و ابعاد وجود ندارد و هدف به حداقل رساندن محدودیت‌ها برای خلق اثری خلاقانه است. آثار برتر در کتاب eVolo skyscraper 3 و تعدادی مجله‌ی بین‌المللی چاپ خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در اینجا کلیک کنند .

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .