تجربه ای خاص با دوش حلقه ای

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۹ ، بازدید:۲۹۱۲

طراحی دوش حلقه ای توسط Diego Granese از استودیو طراحی و معماری Granese صورت گرفته است. آرامش و استحکام دست در دست هم ، در کره توخالی مدرن همراه با شش جریان افقی آب و دوش بارانی بالای سر انسان، تجربه خاصی از دوش گرفتن را بوجود می آورند.

دوش حلقه ای

این محصول ایتالیایی جدید ،با سیستم نورپردازی جذاب خود،ابعاد جدیدی را به فعالیتهای روزانه اضافه می کند.دوش حلقه ای هم در فضاهای داخلی همچون حمام و اسپا و هم در فضاهای بیرونی از جمله استخرهای شنا و عرشه ها و حتی در مکانهای احاطه شده با  فضای سبزدر باغها ،قابل استفاده است.طراحی مجسمه مانند آن به خوبی برای تطابق با فضاهای بیرونی مدرن سازگار است و همراه با یک منظره بسیار زیبا تکمیل تر خواهد شد تا برای شما تابستانی خارق العاده را رقم بزند.

دوش حلقه ای

نورپردازی دوش حلقه ای

دوش حلقه ای در فضای داخلی

دوش حلقه ای در فضای داخلی

 freshome :منبع  

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .