هشتمین شب معمار در باغ موزه قصر

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۱۸ ، بازدید:۳۰۶۳

هشتمین شب معمار با موضوع «از مفهوم تا معماری» چهارشنبه یکم بهمن ماه، با حضور جمعی از کارشناسان و صاحب نظران معماری در باغ موزه قصر برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر،هشتمین شب معمار که به موضوع «از مفهوم تا معماری» (گذشته تا حال) اختصاص دارد، یکم بهمن ماه با حضور سیدمحمد بهشتی، حسین سلطان زاده، حمیدرضا پیشوایی، کاوه خورابه، مهرداد بهمنی، امیرپویا اصغری در باغ موزه قصر برگزار می شود.
در این مراسم سخنرانان در بخش های مختلفی به موضوع معماری مفهومی، معماری گذشته ایران، معماری معاصر جهان و معماری معاصر ایران می پردازند.
نمایش فیلم نیز بخش دیگری از این مراسم خواهد بود. مراسم هشتمین شب معمار روز چهارشنبه یکم بهمن ماه ساعت 15:30 الی 18  در تالار فرخی یزدی باغ موزه قصر به نشانی انتهای خیابان شهید مطهری،بعد از تقاطع خیابان دکتر شریعتی،میدان پلیس برگزار می شود.
ادامه مطلب ( لینک خبر)

منبع : memarinews

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .