فراخوان طرح پیشواز بهار

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۴ / ۱۰ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۱۳۰۹ ، بازدید:۲۷۱۹

عیسی علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، از انتشار فراخوان رویداد هنری سالانه پیشواز بهار با عنوان «بهارستان» خبر داد.

 

به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر علیزاده با اعلام این خبر گفت: استفاده از المان‌های شهری ویژه عید، ترمیم نقاشی‌های دیواری پایتخت و... بخشی از وظایفی است که در قالب طرح پیشواز بهار از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار می‌شود و در این طرح با بهره‌گیری از نظر هنرمندان مطرح در حوزه‌های نقاشی دیواری، مجسمه‌های شهری، گرافیک، تصویرسازی و... با خلاقیت هنرمندان چهره جدیدی از پایتخت را به تهرانی‌ها نشان خواهیم داد.

وی افزود: سازمان زیباسازی شهر تهران، در راستای فعالیت‌های خود در زمینه هنرهای شهری، همزمان با اجرای طرح پیشواز بهار توسط شهرداری تهران، رویداد هنری بهارستان (سالانه هنرهای شهری بهار تهران) را برگزار می‌کند و در این طرح از تمامی هنرمندان رشته‌های هنری به ویژه هنرمندان تجسمی، دعوت شده تا با ارائه ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه و پیشنهادی خود در این رویداد هنری مشارکت کنند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران فرا رسیدن فصل بهار و ایام عید نوروز را فرصت و فضای مناسب به منظور حضور و مشارکت هنرمندان در فضاسازی خلاقانه محیط شهری از طریق آفرینش هنری دانست و درباره اهداف این رویداد هنری گفت: هم‌گامی هنرمندان با شهروندان در پیشواز بهار، ایجاد نشاط و پویایی در محیط شهری، امکان بروز و اجرای ایده‌ها و آثار هنری با شیوه‌های بیانی مختلف، اجرا و نمایش فرآیند آفرینش‌های هنری متناسب با محیط شهری و ایجاد فرصت آشنایی شهروندان با فرآیند خلق اثر هنری در حین اجرا از اهداف این رویداد سالانه هنرهای شهری است.

وی با اشاره به سرفصل‌های رویداد سالانه هنرهای شهری بهار تهران "بهارستان" گفت: این رویداد در بخش‌های، گرافیک، نقاشی، مجسمه‌سازی و هنرهای محیطی در مناطق ۲۲ گانه تهران با دبیری سید مجتبی موسوی برگزار خواهد شد

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .