تمدید زمان ارسال آثار به دومین جشنواره دایره خلاق

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۱۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۱۴۰۶ ، بازدید:۱۹۹۶

زمان شرکت در دومین مسابقه جشنواره دایره خلاق تا پایان وقت اداری شنبه، ۳ بهمن ماه تمدید شد.

 

به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران؛ با توجه به استقبال گسترده هنرمندان و طراحان، مهلت ارسال آثاردومین مسابقه مبلمان شهری (دایره خلاق) تا پایان شنبه، ۳ بهمن تمدید شد این در حالی است که پیش از این قرار بود طراحان تا ۲۹ دی ماه آثارشان را به دبیرخانه ارسال کنند.

 

تمدید زمان , ارسال آثار , دومین جشنواره دایره خلاق , دومین جشنواره , دایره خلاق , ستاوین ,

 

همچنین شرکت‌کنندگان در این جشنواره در صورت عدم موفقیت در بارگذاری آثار در روز پایانی، به علت حجم بالای آثار ارسالی، می‌توانند تا پایان وقت اداری (ساعت ۱۶) شنبه ۳ بهمن‌ماه آثار خود را به‌صورت حضوری در قالب لوح فشرده (DVD) به دبیرخانه واقع در تهران، میدان هفت‌تیر، خیابان مفتح جنوبی، نبش کوچه شهید شیرودی، پلاک ۲، سازمان زیباسازی شهر تهران، طبقه ۶ تحویل دهند.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .