هیجان موسیقی راک و پاپ اینجا موج می‌زند

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۲ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۶۴۴ ، بازدید:۲۹۴۴

هیجان موسیقی راک و پاپ اینجا موج می‌زند

موزه موسیقی یک پایتخت اروپایی با رویکرد میزبانی از دوستداران راک و پاپ طراحی شده است.

 

هیجان موسیقی راک و پاپ اینجا موج می‌زند

 

ساختمان جالب توجه موزه موسیقی کپنهاگ در دانمارک از سوی استودیوهای MVRDV و COBE با کانسپت ایجاد هیجانات موسیقی راک و پاپ در معماری و منتقل کردن آن به بینندگان طراحی شده است.

این بنا در منطقه ای با رویکرد ایجاد محیط‌های فرهنگی و ترویج موسیقی قرار گرفته و شامل موزه موسیقی راک و پاپ برای جوانان، سالن کنفرانس برای گردهمایی‌ها و همایش‌ها، کتابخانه، استودیوهای ضبط، فروشگاه موزه، کافه‌ها، کارگاه‌های آموزشی، پاسیو و بخش‌های اداری و خدماتی است.

نمای آلومینیومی طلایی این ساختمان با فرش قرمز رنگ محوطه، جوانان را به ورود به فضا و بازدید از قسمت‌های داخلی آن ترغیب می‌کند. رنگ قرمز داخلی این ساختمان از پوشش مخملی گیتار الهام گرفته و در کنار بتن خام به خوبی همنشین شده است.

هیجان موسیقی راک و پاپ اینجا موج می‌زند

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین , designboom

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .