شیکاگو و شبکه ای از ماشین های کابلی هوایی

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۲ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۶۵۷ ، بازدید:۳۶۴۰

بخشی از طرح های اولیه شیکاگو و شبکه ماشینهای کابلی هوایی آن ،آشکار شده است.این طرح که توسط شرکت معماری davis brody bond و marks barfield طراحی شده،"خطوط هوایی شیکاگو" نام گرفته و تبدیل به یک جاذبه توریستی گشته که از اسکله نیروی دریایی،دریاچه شیکاگو،مسیر کنار رودخانه و مرکز شهر شیکاگو عبور می کند.این پروژه ،می تواند به خوبی میراث غنی این شهر را به معرض نمایش بگذارد. 

 

شیکاگو و شبکه ای از ماشین های کابلی هوایی

 

ایستگاههای این شبکه هوایی شهری،در نزدیکی پارک هزاره و خیابان میشیگان قرار گرفته و این مساله،بازدیدکنندگان را برای دیدن و کشف شهر بدون استفاده از ماشین تشویق می کند.هدف طراحان،حرکت دادن مردم و شکل دادن به اسکله نیروی دریایی به عنوان مقصد گردشگری و همینطور انرژی بخشیدن به فضاهای مجاور آن بوده است.

این سیستم برای حمل 3000 نفر در هر ساعت در هرجهت در امتداد رودخانه طراحی شده است.این پروژه هم اکنون در مراحل اولیه کار است.

 

شیکاگو و شبکه ای از ماشین های کابلی هوایی

شیکاگو و شبکه ای از ماشین های کابلی هوایی

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: designboom و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .